MENÜ

Kurumsal

paktaş bina

Paktaş Platform A.Ş.

1982 yılında ortaklık olarak kurulup 2001 yılından itibaren aile şirketi olarak çalışmalarına devam eden PAKTAŞ PLATFORM, günümüzde Türkiye'nin en büyük platform üreticisi konumundadır. Ürün gamımızdaki araç üzeri platformlar, akülü ve dizel makaslı ve bomlu platformlar, itfaiye platformları ve hidrolik kaldır götür araçları gibi farklı ürünlerimiz ile hem özel sektör firmalarına hem kamı kurumlarına binlerce platform üretmekteyiz.
PAKTAŞ PLATFORM'u günümüzdeki konumuna getiren değerler, sürekli araştırma ve deneyim ile ürün kalitesi ve verimliliğinden hiç ödün vermememiz olmuştur. Dünyanın en büyük elektronik ve hidrolik parça üreticileri ile işbirliklerimiz sayesinde dünya standartlarına getirdiğimiz platformlarımız her türlü koşulda sağlamlığını ve rakiplerinden çok daha uzun ömürlü olduğunu kanıtlamaya devam etmektedir. Ürünlerimizin en güçlü özellikleri güvenirliği ve uzun ömürlülüğüdür. Otomasyon robotları kullanarak sabit kalitede kesim ve kaynak işlemleri ile ürettiğimiz bomlar, hassas mühendislik ile bir araya gelerek en dayanıklı platformlara dönüşmektedir. Platformların çalışması esnasında oluşan tüm yükler üç boyutlu modelleme ile simülasyonlara tabi tutulup uzun prototip süreçlerden sonra pazara sunulmaktadır. Bu ilke ile üretilmekte olduğumuz ilk platformlarımızın dahi günümüzde aynı verimlilikte çalışmaya devam ediyor olması en büyük gurur kaynağımızdır.
Üretim teknolojilerini yakından takip ederek sürdürdüğümüz aralıksız ürün geliştirme politikalarımız, günümüzde internet üzerinden teknik kontrollerini yapabildiğimiz, kullanıcıların birkaç düğme yardımı ile kalibrasyon yapabildiği yüksek teknolojili platformlar üretmemize olanak sağlamaktadır.2018 yılı ile itibariyle inşası tamamladığımız yeni fabrikamızda, 10000m2 kapalı alan içerisinde farklı ürün gruplarına özel üretim alanları oluşturarak kapasitemizi yıllık 1000 makinanın üzerine çıkarmış bulunmaktayız. Tam donanımlı Ar-Ge alanımız ve Türkiye'nin en büyük platform servis departmanı ile durmaksızın geliştirdiğimiz makinalarımızın ilk günkü koşullarda kalmasını sağlayabilmekteyiz.
Ürün gamımıza kattığımız paletli platformlar ve pick-up üzeri platformlar ile ilkleri gerçekleştirmeye devam ederek, her geçen gün büyüyen ve gelişen güzel ülkemizin en büyük platform üreticisi kimliğini gururla taşımaya devam ediyoruz.