MENÜ

KİRALAMA HİZMETİ

paktaş bina


Kiralama hizmetlerimiz; kendinden yürüyüşlü makaslı platformlar, çekilebilir makaslı platformlar ve römorka montajlı eklemli - teleskopik platformlardan oluşan makina parkımızdan Türkiye geneline gerçekleşmektedir.

Ağırlıkla şantiyelerde, havalanlarında, tersanelerde, kapalı ve açık fabrika alanlarında, fuar alanlarında, terminaller de, hiper marketlerde, kapalı spor salonlarında üniversite vb. yüksekteki muhtelif işlerde kullanılmaktadir. Kiralama hizmetlerimiz; yukarıda sıraladığımız makinalara zaman zaman ihtiyaç duyan firmaların talepleriyle gelişmektedir.

Kiralama sistemimiz; son dönemde geliştirdiğimiz yeni bir model sayesinde daha verimli ve ekonomik hale gelmiştir.

Şöyle ki; bu platformları kiralamak isteyen firmalar, yapılacak işlerini önceden planlayarak firmamızla kontak kurdukları takdirde, 6 ay öncesinden rezervasyon sözleşmesi yapabilmektedirler.

Bu yöntemle, hem %40' lara varan indirimlerden faydalanmakta, hem de zamanı ve finansmanı daha kolay planlayabilmektedir.

Uzay Platform Araç Kiralama San. Tic. A.Ş.
Grup firmalarımızdan ikinci sırada yer alan Uzay Platform Araç Kiralama San. Tic. A.Ş. ise araç üzeri personel platformları kiralaması konusunda 10 yıldır faaliyet göstermektedir. ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi belgesine sahip ilk kiralama firmasıdır.

http://www.uzayplatform.com.tr
(+90) 212 217 51 48 - 49