Servis Hizmeti

Servis Hizmeti

Satış sonrası hizmetlerimiz; garanti içinde ve garanti dışındaki hizmetler olmak üzere ikiye
ayrılmaktadir.

GARANTİ DIŞI

Garanti süresi bitiminde ya da hatalı kullanımdan doğabilecek arıza durumlarında ücreti karşılığında servis hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler üçe ayrılmaktadir.

Tamir: Makinalarda oluşabilecek arızaların giderilmesidir. Bu arızalar; firmamız bünyesinde yapılabildiği gibi makinanın bulunduğu yerde de yapılabilmektedir. Öncelikle arıza tespit edilir ve rapor haline getirilir. Sonrasında fiyat teklifi verilerek makina sahibi firmanın onayı ile tamir yapılır.

Bakım: 3 ay ve 6 aylık periyotlarla makinalar; standart bir ücret karşılığında periyodik kontrol formuna göre kontolden geçirilir. Bazı ayarlar, bakımlar ve tamirler yapılarak işlem tamamlanır. Hangi kontroller ve işlemler yapıldıysa açıkça rapor edilerek onaylanır ve makina sahibi firmaya gönderilir.

Revizyon: İmalatını yaptığımiz makinalar için asgari 15 yıl azami ise 20 yıl çalışma ömrü belirlenmiştir. Bu süre zarfında en az 3 yıl en fazla 5 yılda bir , toplam makina ömründe ise ortalama 4 defa revizyon işlemi yapılmalıdır. Bu revizyon; örnek revizyon formundaki bütün isleri kapsamaktadır. İşlem bitince bir rapor halinde makina sahibi firmaya gönderilir. Her makina revizyonu için ayrı ayrı fiyat teklifi onayı yapılmaktadır.

GARANTİ İÇİ

Arıza Durumu: İmalatını yaptığımız tüm makinalar; imalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. İmalat aşamasında, son kontrollerde ve testlerde farkedilmeyip daha sonra ortaya çıkabilecek eksik ya da hatalar, arıza biçiminde farkedildiği zaman firmamız haberdar edilmeli ve yetkili servis elemanlarımızın yapacağı tespit ve müdahalesi neticesinde şikayetler giderilmektedir. Bu durumda yedek parça ya da işçilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Periyodik Kontrol Bakim: Garanti süresi içinde, makina sahibi firmalar, 3 ay ve 6 ayda bir talimatlara uygun periyodik kontrol ve bakım yapmalıdır. Bu kontroller makina teknisyenleri ya da makina mühendisleri nezaretinde yapılmalıdır. Firmamızdan teknik eleman isteğinde bulunulması halinde ise yol, yemek ve konaklama ücretleri haricinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ

Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.