İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:

Platform sektöründe öncü bir kuruluş olan PAKTAŞ, Tüm çalışanlarımızın teknik ve sosyal becerilerini geliştirmek için gerekli eğitimleri almalarını sağlamak.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, platform sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

PAKTAŞ’TA aranan temel yetkinlikler:

  • Sonuç Odaklı
  • Yenilikçi/Yaratıcılık
  • Olumlu İş İlişkileri Oluşturmak
  • Karar Vermek ve Problem Çözmek
  • Girişkenlik/Kararlılık
  • Güçlü İletişim Becerileri

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan kaynakları politikamızı incelemek için tıklayınız..

STAJ

PAKTAŞ A.Ş. bünyesinde staj yapabilmek için tıklayınız..

İŞ OLANAKLARI

PAKTAŞ A.Ş. bünyesinde iş olanaklarını incelemek için tıklayın tıklayınız..

JOB APPLICATION FORM

İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız..